Hydrografika

Hydrografika " Transferowy Druk Wodny " jest to technologia transferu wodnego wszelakich wzorów na elementy 3D.  Technologia ta znana jest  na świecie od kilkunastu lat.Do naszego kraju dotarła w 2009 roku. Na rynku krajowym jesteśmy w ścisłej czołówce firm wdrażających tą technologię.

Nasze zaangażowanie, system szkoleń jak też ścisła współpraca z zagranicznymi partnerami szybko przyniosła pozytywne efekty w postaci idealnie wykonanych prac, które zostały nam  zlecone  przez klientów.

Zawsze staramy się doradzać i pomagać naszym klientom w doborze najlepszych dla nich rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie, gdyż satysfakcja i pełne zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszą i priorytetową sprawą.

Wykonane przez nas produkty przeszły szereg prób testowych w naprawdę ekstremalnych warunkach, wzorami pokrywaliśmy  elementy, które są narażone na wysokie i niskie  temperatury, piach,  brud, błoto, stały kontakt z wodą, olejami i smarami.

Hydrografika znalazła zastosowanie w tunningu optycznym motocykli, samochodów, quadów, łodzi, a nawet rowerów.  Powierzchnie pokryte hydrografiką  mogą być ozdobą  rzeczy codziennego użytku, jak również elementów wyposażenia mieszkań.

Zapraszam do naszej galerii która znajduje się TUTAJ KLIKNIJ .